Biotopix® krém

Výhodná akcia pre tento mesiacHerpesy a aftyProblémy s pigmentáciouSvrbenie a jazvyAtopická, suchá koža a psoriáza - ichtyóza, hyperkeratóza, mozoleDetská koža a infekcie
Biotopix® krém
Biotopix® krém

Každá žena túži byť krásna a zachovať si mladosť čo najdlhšie. Je tu prípravok, ktorý pomôže splniť toto prianie. Ponúkame Vám recept na krásu, ktorý nie je tajomstvom. Bez bolesti, chirurgického zákroku a jaziev výrazne redukuje mimické aj hlboké vrásky. Vrásky sa vyhladia a stanú sa minulosťou. Predstavujeme Vám BIOTOPIX® – krém s unikátnym zložením, ktorý predstavuje novú koncepciu pri prevencii a redukcii vrások.Špeciálny krém na prevenciu a redukciu hlbokých a mimických vrások. Pre ženy aj mužov všetkých vekových kategórii na prevenciu a redukciu vrások, alebo pre pacientov, pre ktorých sú botulotoxínové injekcie kontraindikované. Zlepšuje, dopĺňa a predlžuje efekt botulotoxínových a kolagénových injekcií.


Viac info na: www.youtube.com/results?search_query=43errrgcmli&oq=43errrgcmli&gs_l=youtube.3...0.0.0.870.0.0.0.0.0.0.0.0..0.0...0.0...1ac..11.youtube.


Výrobca: Life Sciene Investments


Biotopix® krém
1x50ml
Pôvodná cena:
Akciová cena:
Cena akciová bez DPH:
49,90 €
44,90 €
37,42 €
Biotopix® krém
3x50ml
Pôvodná cena:
Akciová cena:
Cena akciová bez DPH:
149,70 €
99,90 €
83,25 €

Zloženie výrobku:
- je výsledkom dlhoročného výskumu v oblasti biotechnológie peptidov
- obsahuje 4 aktívne molekuly peptidov - BOTOSYNCHRON®, ktoré pôsobia na všetky príčiny vzniku vrások
- Prvý peptid Palmitoyl tripeptid-5 zasahuje do epidermy a je schopný podporiť a stimulovať syntézu kolagénu v koži, ktorý vypĺňa hlboké vrásky
- Dva ďalšie peptidy Palmitoyl dipeptid-5-diaminobutyloyl hydroxytreonín a Palmitoyl dipeptid-6-diaminohydroxylbutyrát podporujú tvorbu proteínov, ktoré vytvárajú pevnejšie spojenie tkanív. Ich tvorbou sa zlepšuje pružnosť, tonus a pevnosť pokožky a nastáva vyhladenie hlbokých vrások.
- Štvrtý peptid dipeptid diaminobutyroyl benzylamidodiacetát je nervosvalový blokátor, ktorý účinkuje podobne ako botulotoxín. Je schopný prerušiť nervové signály v koži a redukovať uvoľňovanie neurotransmiterov, čím dochádza k redukcii mimických vrások na čele a v okolí očí.
- Ďalšie zložky prípravku zabezpečujú hydratáciu pokožky a majú antioxidačné vlastnosti. Hodnota pH je 5,5, čo je ideálna hodnota na zachovanie ochrannej funkcie kože.Dávkovanie:
BIOTOPIX® nanášajte na vyčistenú pleť. Vytlačte malé množstvo krému a rozotrite na cieľové časti tváre. Vmasírujte do pokožky až do úplného vstrebania krému. BIOTOPIX® aplikujte dvakrát denne.


Podobné produkty:

0,- €

0,- €


SpäťE-shop

Obchodné podmienky

Kontakty
 
©2008 TULIPpharma.com, All rights reserved, Design by: www.istudio.sk